Örnek Siteler

Eguweb Bilişim Hizmetleri tarafından hazırlanan hazır siteleri ; müşterilerimizin sektörel ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde hazırlanmış sitelerdir. Bu siteler, sektördeki talepler doğrultusunda hazırlanmaktadır. Web sitesi hazırlamak için mutlaka yazılım ve tasarım bilgisine sahip olunmalıdır. Fakat, Eguweb tarafından sunulan hazır site şablonları sayesinde önceden oluşturulan tasarımları kullanmak mümkün hale gelir. Bu sayede, hem zamandan hem de paradan tasarruf edilir. Bulunduğu sektörde daha çok tanınmak isteyenler, işlerini büyütmeyi planlayanlar, internette 7/24 görünür olmak isteyenler hazır web sitesi açarak yaptıkları işleri internet ortamına taşıma şansını elde ederler. Eguweb; Türkçe yönetim paneline sahip web siteleri üzerinden site kullanma fırsatını değerli müşterilerine sunmaktadır. Bu sayede, hiçbir kodlama bilgisine gerek duymadan Türkçe yönetim paneli üzerinden site yönetmek mümkün hale gelir.Eguweb Bilişim Hizmetleri 'nde yer alan hazır web sitesi şablonları; sektörlere özel olacak şekilde hazırlanmaktadır. Hazır inşaat siteleri, hazır restorant siteleri gibi seçenekler arasından müşteriler kendilerine en uygun olanı seçme şansına erişirler. Müşterilerden gelen istekler doğrultusunda web siteleri paketleştirilmiştir. Eguweb Bilişim Hizmetleri'nde yer alan hazır web sitesi şablonları incelenerek beğenilen tasarımı sipariş vermek mümkün olmaktadır.

Hazır Sitelerin Avantajları Nelerdir?

Eguweb Bilişim Hizmetleri tarafından hazırlanan hazır web siteleri; müşterilerimizin sektörel ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde hazırlanmış sitelerdir. Bu siteler, sektördeki talepler doğrultusunda hazırlanmaktadır. Web sitesi hazırlamak için mutlaka yazılım ve tasarım bilgisine sahip olunmalıdır. Fakat, Eguweb tarafından sunulan hazır web sitesi şablonları sayesinde önceden oluşturulan tasarımları kullanmak mümkün hale gelir. Bu sayede, hem zamandan hem de paradan tasarruf edilir. Bulunduğu sektörde daha çok tanınmak isteyenler, işlerini büyütmeyi planlayanlar, internette 7/24 görünür olmak isteyenler hazır web sitesi açarak yaptıkları işleri internet ortamına taşıma şansını elde ederler. Eguweb Bilişim Hizmetleri ekibi; Türkçe yönetim paneline sahip web siteleri üzerinden site kullanma fırsatını değerli müşterilerine sunmaktadır. Bu sayede, hiçbir kodlama bilgisine gerek duymadan Türkçe yönetim paneli üzerinden site yönetmek mümkün hale gelir. Eguweb Bilişim Hizmetleri'nde yer alan hazır web sitesi şablonları; sektörlere özel olacak şekilde hazırlanmaktadır. Hazır inşaat siteleri, hazır restorant siteleri gibi seçenekler arasından müşteriler kendilerine en uygun olanı seçme şansına erişirler. Müşterilerden gelen istekler doğrultusunda web siteleri paketleştirilmiştir. Eguweb Bilişim Hizmetleri'nde yer alan hazır web sitesi şablonları incelenerek beğenilen tasarımı sipariş vermek mümkün olmaktadır.

Örnek Siteler

Son yıllarda birçok işletme sahibi ve start up proje başlatmak isteyen girişimci adayları, tercihlerini hazır web sitelerinden yana kullanmaktadırlar. Bu bağlamda, tam da bu özellikleri müşterilerine sunan Eguweb Bilişim Hizmetleri, örnek siteler alternatifleriyle oldukça kaliteli web site alternatiflerini ayağınıza getirmektedir. Eguweb Bilişim Hizmetleri'nin kendi internet sitesi üzerinden örnek site alternatiflerini inceleyerek size ve bulunduğunuz sektöre en uygun olan siteyi bulma ve satın alma şansına sahip olabilirsiniz. Örnek siteler arasından yapılacak tercih sayesinde her şeyden önce zamandan tasarruf edilir. Örnek sitelerde hali hazırda bir sistem yer almaktadır. Bu sisteme hiç beklemeden içerik girişi yaparak web sayfası dakikalar içerisinde yayına sokulabilir. Örnek sitelerin maliyeti, sıfırdan yazılım yapmak ve site kurmakla karşılaştırılamayacak kadar azdır. Bilhassa start up proje başlatan girişimci adayları ve küçük ölçekli işletmeler tarafından örnek siteler sıklıkla tercih edilir.

Örnek Siteler Tasarımları

Eguweb Bilişim Hizmetleri'nin web sitesi kurmak isteyenler için hazırladığı örnek siteler sayfasını inceleyebilirsiniz. Örnek siteler, tasarım olarak gözükmektedir. Örnek siteleri satın alanlar, içerikler başta olmak üzere görselleri ve bölümleri nasıl istiyorlarsa o şekilde düzenleme hakkına sahip olurlar. Müşterilerin beğendikleri örnek siteleri; iki sütunlu, üç sütunlu veya sütunsuz olarak kullanma şansları bulunmaktadır. Örneğin, örnek siteyi sağ ve orta sütunlu olarak kullanmak mümkündür. Eguweb Bilişim Hizmetleri'nin demo sayfasında örnek siteler bulunmaktadır. Buna ek olarak, referanslar kısmından da hazırlanan siteleri görme şansına erişebilirsiniz. Eguweb Bilişim Hizmetleri, müşterilerinin çok daha iyi seçimler yapabilmesi amacıyla onlara birden çok alternatif sunmaktadır. Örnek web siteleri sayesinde sektörünüze en uygun olan ve beğendiğiniz tasarımı kullanma şansına sahip olabilirsiniz. Eguweb Bilişim Hizmetleri'nde yer alan örnek sitelerin hepsi, estetik olmakla beraber işlevsel ve kullanışlıdır. Gelişen teknolojilerle beraber web sitelerinin yaratıcı ve işlevsel olması beklenmektedir. Örnek sitelerde sade bir tasarımın yer alması çok önemlidir. Çünkü, insanlar, web sitelerinde aradıkları şeylere rahatlıkla ulaşmayı hedeflerler. Eguweb Bilişim Hizmetleri; tüm bu özellikleri bünyesinde barındırmaktadır. Eguweb'in kalitesine ek olarak örnek siteler hizmetini uygun bir ücrete sunması oldukça önemli bir avantajdır.

Ucuz Hazır Site

Eguweb Bilişim Hizmetleri tarafından hazırlanan hazır web site şablonları; yıllardan beri bu sektörde çalışan uzman yazılım ve tasarım ekipleri tarafından hazırlanmıştır. Oldukça kaliteli bir altyapıya sahip olan siteleri sıfırdan tasarlamak istediğiniz zaman sizden oldukça yüksek fiyatlar talep edilecektir. Ancak, Eguweb Bilişim Hizmetleri olarak, hazır siteleri satın almak isteyen müşterilerimize oldukça uygun fiyatlardan satış işlemleri yapmaktayız. Bu sayede, yüksek bütçe gerektiren hazır web sitelerine en uygun fiyatlarla sahip olma şansını elde edersiniz. Hazır web sitelerinin ucuz olmasının nedeni, farklı müşterilere aynı tasarımların satılıyor olmasıdır. Bir başka deyişle, ucuz hazır siteler, kişiye özel olarak tasarlanmaz.

Ucuz Hazır Site Paketleri

Hazır siteler, baştan sona kullanıcı deneyimi odaklıdır. Hazır web sitesi şablonlarını yönetmek, oldukça basittir. Türkçe yönetim paneli sayesinde hazır siteyle ilgili olan tüm işlemler rahatlıkla yapılabilir. Hazır web sitesi yönetmek için yalnızca bilgisayar ve internet bilgisine sahip olmak gerekir. Bunun dışında, ekstra hiçbir bilgiye gerek yoktur. Ucuz hazır site satın aldıktan sonra size verilen kullanıcı adı ve şifreyle beraber web sitenizin yönetim paneline girmelisiniz. Bu sayede, site üzerinde ekleme yapma, içerik silme, bilgi güncelleme gibi işlemleri gerçekleştirme şansına sahip olursunuz. Eguweb Bilişim Hizmetleri olarak değerli müşterilerimize birbirinden farklı onlarca kategoride hazır web siteleri sunmaktayız. Hazır web siteleri paketleştirilerek, kullanıcı istekleri doğrultusunda güncelleştirilerek ve aynı zamanda geliştirilerek stabil bir versiyon haline getirilmektedir. Eguweb Bilişim Hizmetleri'nden satın aldığınız hazır web siteleri, sizden önce birçok müşteriye satılmıştır. Bu sayede, siteler üzerinde gerekli güncellemeler yapılmıştır. Deneyimli hazır sitelere Eguweb Bilişim Hizmetleri menüsü üzerinden ulaşmak mümkün olacaktır. Hazır web siteleri kullanmanın birçok avantajı bulunmaktadır. Kurumsal web sitesi tasarımı, oldukça emek isteyen meşakkatli bir süreci kapsamaktadır. Ancak, hazır web siteleri, yalnızca birkaç dakika içerisinde yayına girebilir. Hazır web sitesi yayına girdikten sonra görsel tasarımı yapılabilir. İstenildiği zaman kullanıcı tarafından site üzerinde birtakım değişiklikler yapılabilir. Hazır web sitelerinde yazılım sağlığı en üst seviyededir. Kaynak kodları oldukça kalitelidir.